Rozhovor o modě

16. srpna 2006 v 11:11 |  Rozhovory

Katarína Knechtová: Spodní prádlo předvádět nebudu!

Frontmanka kapely Peha má šťastné období: při předávání cen Aurel se stala zpěvačkou roku. A úspěchů bylo víc!
Jaké oblečení nejčastěji nosíte?
Myslím si, že v jednoduchosti je krása, takže v civilu nejraději svetry, trička, rifle, ale pokud jde o jeviště, nechám si poradit. Mám ráda i kožené věci, trochu extravagantnější, troufnu si i na barevnější modely.

Jaké bylo vaše největší módní faux pas?
To už bylo dávno, na základní škole. Oblékla jsem si růžové punčochy a fialovou sukni s černým páskem. Všichni se mi smáli. Tehdy se nosily k sukni tenisky, a protože mám ne úplně dokonalá lýtka, působila jsem asi dost komicky. Navíc jsem malá, takže známka za celkový dojem se pohybovala někde okolo nuly...

Jaký je váš nejvýstřednější kousek oblečení?
Zvláštní tílko, které jsem si navrhla a nechala si ho ušít v jednom saloně. Od té doby už jsem ale zapomněla, jak se do něho navlíknout. Je to takový hlavolam z pásků a kroužků...

Vaše kosmetické tajemství krásy?
Hodně spánku. A hlavně uléhat pravidelně. Také jsem začala chodit do kryokomory, kde je minus sto padesát stupňů - prý je to dobré na pleť.


Bez jakých kosmetických vychytávek nemůžete existovat?
Bez make-upu. Jsem od přírody hrozně bledá, je na mně všechno vidět - třeba když nespím, vypadám bez make-upu přesně jako teď. Řasenka a ostatní, to už je navíc.

Co se vám v poslední době povedlo?
Jaj! Určitě koncert v Praze v Akropoli spojený se křtem desky, a jsem pyšná i na písničky na albu..., ale to až díky odezvě od lidí... A pak si samozřejmě cením i slovenských cen Aurel pro mě, pro kapelu a pro naši desku.

Jak začíná váš den?
Ráno je moje nejneoblíbenější část dne! Jako kdybych se probírala z kómatu! Nejprve musí být káva, někdy lehká snídaně. Třeba dnes mám za sebou už tři kávy, je poledne a já pořád spím...

Co děláte o víkendu?
Pokud mám za sebou těžký pracovní týden, lenoším. Strašně ráda se povaluju v posteli, kam si nanosím jídlo, pití, knížky a válím se tam celý den. Některé víkendy jsou ale o práci...

Jak by měl vypadat ideální víkend?
Spolu s lenošením by se mi líbila nějaká ta bahenní lázeň, třeba v Piešťanech nebo Rajeckých Teplicích, do které bych se namočila... To by se mi moc líbilo.

Jak si udržujete kondici?
Snažím se sportovat i rozumně stravovat. Chodím do posilovny, plavu a chystám se začít běhat.

Jaký film patří mezi vaše oblíbené?
Magická hlubina, protože mě vždycky lákalo potápění - už jsem ho i zkusila, a v poslední době mě zaujal film Věčný svit neposkvrněné mysli. Jak Jima Carreyho nemusím, tak tady se mi líbil.

Kdyby u vás hořelo, jaké tři věci byste si vzala s sebou?
Co já vím! Make-up? Haha! Nemám nic, na čem bych lpěla, co bych za každou cenu musela táhnout s sebou. Asi bych se snažila zachránit v první řadě holý život.

K čemu byste se nikdy nesnížila?
K mnoha věcem. Nenechala bych se tlačit do žádné politické kampaně, nepředváděla bych spodní prádlo, prostě bych si vždycky chtěla zachovat svůj "ksicht".

Co považujete za svou nejhorší vlastnost?
Asi tvrdohlavost. Někdy bych taková být nemusela. A bohužel taky bývám lenivá.

Koho považujete za hrdinu?
Myslím si, že moje máma je hrdina, do jisté míry. Ustála spoustu věcí. Je to silná ženská.

Vaše oblíbené rčení?
Co mě nezabije, to mě posílí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama