Peha dobývá Čechy

11. listopadu 2006 v 21:01 |  Články
Libor dodržel slib divákům zvát nyní na rozhovor výhradně krásné slečny. Jak to vyhovuje divačkám, kdo ví. Liborovi a klukům to jistě vyhovuje. A Katarína Knechtová je tak přirozená a sympatická, že ji i holky musí vidět a slyšet rády.
Přiznala se, že má velkou radost z toho, že skupina Peha zabrala nejen na Slovensku, ale i v Čechách: "Nevěřili jsme, že by se to mohlo chytit i u vás. Je vidět, že lidi asi vnímají naši hudbu tady i tam stejně - a to je super." Katarínu těší, že se Češi rychle učí slovensky: "Někdy mám pocit, že jsem ani nepřejela hranice."
Na Slovensku má úspěch celá skupina, u nás sice taky, ale největší oblibě se těší ty singly, kde Katarína sama hraje na klavír. Poslední hit "Spomaľ" pochopil Libor coby řidič nehledící na rychlost tak, že má na dálnici přibrzdit. Kataríně tedy v přeneseném smyslu slova poděkoval za záchranu života. Ta jeho "řidičské pojetí" textu uvedla na pravou míru: "Je to o pocitech, takové všeobecné zamyšlení nad rychlostí v mezilidských vztazích..." No známe to: někdo vidí vztahy z velblouda, jiný z tryskáče...
Pehu teď čeká velké koncertní turné se skupinou Kryštof. Už vystupovali s Chinaski a toužili zkusit zase něco s kapelou, která jim je hudebně blízká. Velmi se na fanoušky těší a z velkých sportovních hal nemají strach: "Už jsme si zvykli."
zdroj: www.t-music.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Které album se vám nejvíce líbí?

Niečo sa chystá 17.8% (71)
Krajinou 6.3% (25)
Experiment 5.8% (23)
DmNaP 7% (28)
Best of 4.8% (19)
Žádné 5.3% (21)
Všechny 53.1% (212)

Komentáře

1 Bára Bára | E-mail | 25. dubna 2007 v 19:17 | Reagovat

ahoj jsi vážně dobra tak ja ti držim palce jjjj tak se měj hesky papapap..........:D:D:D:D:D.DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama