Den s Katkou Knechtovou

5. dubna 2007 v 15:00 |  Katarína

Peha: Den s Katkou Knechtovou

Jedna z nejpopulárnějších slovenských kapel Peha vyrazila na turné po ČR a stala se skoro nedostatkovým zbožím. Je o ni takový zájem, že se během pár dnů vyprodala většina koncertů, takže se musí přesouvat do větších prostor! Peha je prostě na roztrhání: a jak vlastně vypadá běžný den Katky Knechtové?
BRAVO s ní strávilo jeden takový v Olomouci. Jakmile Katka dorazila na místo koncertu, stačila si jen odložit v šatně nejdůležitější věci a hned vyrazila na autogramiádu, kde na ni už čekala parta fanoušků. Jen co podepsala poslední památníček, rozhodla se využít chvilku volna, aby rozšířila svojí sbírku bot. Vyrazila na krátký nákup. Cestou na zvukovku jsme se pak s Katkou zastavili na krátkou prohlídku Olomouce-hlavně pak největší chlouby-orloje."Je to tu opravdu nádherné, až budu mít příště víc času, určitě se sem zajedu ještě podívat" stačila říct Katka na konci krátké procházky a už jsme letěli na zvukovku. Ladění nástrojů trvalo něco přes hodinku a my pak všichni odjeli kousek za Olomouc do Velké Bystřice, kde byla celá kapela ubytovaná v krásném zámeckém hotelu. Jen co si Katka vybalila věci, začala se připravovat na koncert. "Vždycky si pustím svůj notebook a rozezpívávám se při něm." Jenže víc než písničky bylo slyšet kručení břicha, a tak Katka přerušila přípravu na koncert a odskočila si na večeři. K jídlu si objednala brokolici se sýrovou omáčkou se zeleninovou přílohou. Než stačila dojíst poslední sousto, už ji honil manažer do auta a jelo se na koncert. Ten začal chvilku po 21. hodině a publikum pak kapela rozpálila peckami jako Spomal, Za Tebou, nebo Naoko spím. Během dne ještě stihla udělat několik rozhovorů. A jaká byla nejčastější otázka? "Jak to doopravdy je mezi tebou a Richardem Krajčem?" Katka se vždy jen pousmála a odpověděla: "Richard je super chlap, ale nic mezi námi nebylo…"
15:52 Peha dělá rozhovory i za pochodu. Cestou na autogramiádu ji odchytli moderátoři z rádia
16:22 Autogramiáda-tady se daly vyhrát lístky na koncert, ale… museli jste zazpívat. Pár lidem slovenština docela šla:)
16.43 Nakupování s Pehou Nejvíc nás překvapilo, jak je nakupování s Katkou rychlé. Žádné řešení, jestli je tahle zelená dostatečně zelená apod. Prostě příjde do obchodu-projede očima nabídku, a co se jí líbí, hned vyzkouší a koupí. Nákup nových bot tak trval přesně 8 minut a 37 vteřin:)
18:29 Celá kapela bydlela v krásném zámeckém hotelu ve Velké Bystřici. Sám majitel hotelu je asi velkým fandou kapely, protože je sám kontaktoval a nabídl ubytování…
18:46 Před každým koncertem se Katka rozezpívává s notebookem
19:28 Během dne moc času na jídlo nezbývá, tak alespoň před koncertem rychlá večere
21:43 Narvaný kulturní dům k prasknutí o Pehu je obrovský zájem
zdroj: časopis Bravo 07/07

Tento blog jsem založila pro všechny příznivce Pehy. Nebude mi proto vadit, když si z mého blogu něco stáhnete a dáte na svůj. Byla bych ale ráda, aby jste potom napsali zdroj. Nežádám vás o to jen ze slušnosti, ale i kvůli tomu, že tvorba blogu zabere hodně času. Díky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama