Nejlepší pátek 13

15. dubna 2007 v 21:49 |  Reportáže

Celý den v pátek 13.dubna jsem se nemohl dočkat, až vyrazím do klatovské Pub Villy na koncert kapely Peha.
Se známým jsme autem vyrazili krátce před sedmou a zhruba za čtyřicet minut jsme už parkovali u klatovského Penny, načež mi kamarád povídá ať koukám na zaparkované auto vedle. Ahle ono to samotné auto Peha a za volantem sedí Karol Sivák. Nedalo mi to a pozdravil jsem se s kytaristou a následně i baskytaristou Markem Belanským, který se mezitím vrátil z nákupu a dva členové kapely zmizí z dohledu.

Musím s potěšením konstatovat, že mne zaujal koncert kapely Mandrage i vystoupení Ready Kirken. Vynikající výkon předvedl bubeník Adam Jánošík, nicméně Ready Kirken s Michalem Hrůzou bylo něco naprosto jiného. U nového zpěváka postrádám to Michalovo charisma. zajímavé, že nezazněl Krasohled.To je ale vše, komentář k předkapelám by byl sám o sobě nadlouho.

Světla potemněla a na podium vchazi ,,larry mullen jr,, :-) v ženské osobě. Sympatická osůbka usedá v kapuci za bicí a polečně s Martinom Migašom rozjíždí Katarína Knechtová skladbu Renesancia. Následovala smršť vynikajících hitů kapely a představení plné energie, které potěšilo mé sluchy. Zkrátka koncert mne příjemně zahřál u srdéčka. Za zmínko stojí PinkFloydovské Kajovo solo. Obzvláště se mi líbilo akustické provedení skladby Dialkové ovladanie. Katka a kluci vložili do vystoupení opravdu všechno a já jsem z Klatov plný dojmů.

Nesmím zapomenout poděkovat katce za podpis a společnou fotku a všem z kapely patří dík za vynikající koncert.

Playlist: Renesancia, Opýtaj sa, Zemsky príťažlivá, Hypnotická,Príliš vela sentimentu, Tieňohra, Krajinou, Dom z karát, Hlava vinná telo nevinné,Chodec na lane, Naoko spím, Deň medzi nedelou a pondelkom, Slnečná balada, Spomal, Za tebou, Vaňa plná piraní, Dialkové ovladanie - unplugget, V zaseknutom výtahu.


Peho děkuju a ať se Vám nadále tak skvěle daří

Amos
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama