Třinec 6.4. 2007

7. dubna 2007 v 19:34 |  Reportáže
Ráno 6. dubna jsem vstala smířená s tím, že na koncert v Třinci prostě nepůjdu. Poslední naděje zhasla v tu chvíli když taťka odjel s autem do práce :( Ale během odpoledne se mamčin názor nějak změnil a řekla mi, že mě tam odveze. Následující události proběhly velice rychle. Ještě jsme stihly zavolat do haly stars(tam se koncert konal), abychom se dozvěděly jestli jsou vůbec ještě lístky. Lístky byly takže se mohlo jet. :)
Okolo 18 hodiny jsme už byly v Třinci a jely směr hala. Před ní postával nějakej kluk a ptal se jestli náhodou nejdu na koncert, že má jeden lístek navíc. Takže lístek už jsem měla. :) Ještě jsem se podívala okolo haly. Ať pak večer vím kde je vchod. Právě probíhala zvukovka(dveře byly otevřené). A venku jsem narazila na auto Pehy. (to se prostě nedalo přehlednout)
Na koncert jsem se pak vrátila asi v 19:15 (začínal ve 20). V hale už byla tma a zaplněny byly asi dvě řady. Tak jsem se postavila doprostřed, abych na všechno viděla . Těch 45 minut do začátku utíkalo strášně pomalu a ještě k tomu poslouchat kecy malých puberťáků (no zábava)
Přesně v 20 hodin zhasly všechny světla a na podiu přišel Adam Durica a band. No tohohle kluka vůbec neznám, ale nebylo to nějak špatné. (bubenice byla fakt dobrá) Po 30 minutách nastoupili Ready Kirken ty od té doby co vyhodili Michala hrůzu z kapely fakt v lásce nemám, takže jim už víc slov věnovat nechci :) Po předkapelách jsem už byla v druhé řadě. Přede mnou byly dvě fans Ready Kirken a ty po jejich vystoupení odešly, takže místo v první řadě před Katkou bylo moje :)
Po hodině nastala hodina H. jak už asi víte koncert začíná tím, že katka hraje na bicí. No byl to fakt nářez. Pamatuju si jenom že koncert začínal skladbou Renesancia pak byla Opýtaj sa a dál už si to nějak nepamatuju. Takže tady ty skladby jenom vypíšu. :) Vaňa plná piraní, Zemsky príťažlivá, Hlava vinná, telo nevinné, Dom z karát, Krajinou, Diaľkové ovládanie (tahle byla fakt moc povedena), Hypnotická, Naoko spím, Slnečná balada, Za Tebou, Deň Medzi Nedelou A Pondelkom, Chodec Na Lane, Spomal, Príliš Vela Sentimentu, Tieňohra a poslední byla určitě V zaseknutom výťahu
Koncert byl naprosto užasný. Peha hrála dvě hodiny. Kapela hrála perfektně. Jen mě trochu mrzí, že na koncert chodí Spomalisti (lidi co znají jenom Spomal) a zbytek koncertu mají jenom blbé kecy.
Koncertu byl konec a po informacích, že Katka mezi fanoušky po koncertě nechodí jsem už chtěla odejít. Čekala jsem až se hala vyprázdní ať se nemusím mačkat. Hala byla skoro prázdná, ale najednou jsem zahlédla Katku, takže změna plánu :)
Katka nebyla ani za žádnou páskou. Prostě normálně mezi lidma. Už tam bylo pár co chtěli podpis nebo fotku, takže jsem se taky přidala. Nechala jsem si podepsat vstupenku, vyfotit se s Katkou i jí samotnou. Někdo se jí ptal kde teď zrovna spí. Tak říkala že ve Frýdku Místku. A taky standardní otázka o kontakt, ale ten Katka fakt nedává :) Pak jsem za ní ještě šla (no bylo by to celkem na dlouho, ale v ostravě jsem jí dala trsátko a ona mi chtěla dát svoje akorát u sebe žádné neměla, tak říkala ať si příště řeknu) no ale zpátky k věci tentokrát u sebe zase žádné neměla, ale poslala mě za svým technikem.( jo tak tuhle práci bych dělala i zadarmo) :)
Oddanější fanoušci asi ví o koho jde (kluk světlé vlasy). Ten už balil věci na podiu, ale udělal si na mě čas a to trsátko mi podal :)
P.S. Fotky dodám později a možná i fotky trsátka:)
Nell
Tento blog jsem založila pro všechny příznivce Pehy. Nebude mi proto vadit, když si z mého blogu něco stáhnete a dáte na svůj. Byla bych ale ráda, aby jste potom napsali zdroj. Nežádám vás o to jen ze slušnosti, ale i kvůli tomu, že tvorba blogu zabere hodně času. Díky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 amos amos | E-mail | 7. dubna 2007 v 19:41 | Reagovat

tak to muselo byt super, už se fakt moc těším až se taky na koncert dostanu

2 Roman Roman | 12. dubna 2007 v 13:07 | Reagovat

To jsem ani neměl číst, že pak byla Katka "nadosah" :-( Souhlas s tím, že kromě Spomal ostatní písničky nikdo neznal. Tím trochu utrpěla atmosféra.

3 Matteo Matteo | 13. dubna 2007 v 8:12 | Reagovat

Taky jsem tajně doufal že Katku po koncertě uvidím, bohužel jsme s kolegou nevydrželi a odešli moc brzy. škoda :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama