Rozhovor Šternberk

24. srpna 2007 v 7:02 | Nell |  Rozhovory
Koncert slovenské skupiny Peha přilákal před pódium několika tisícový dav nadšených fanoušků. Právě Peha se zpěvačkou Katkou Knechtovou a metalová legenda Doro Pesch byla černým koněm letošního festivalového ročníku. Nutno říct, že oprávněně. Jestli jste Pehu na jejím festivalovém maratónu po českých luzích a hájích nějakým nedopatřením minuli, vřele vám její show doporučuji. Katka na pódiu působí svěžím, neotřelým dojmem. Nevtíravě a přitom bezprostředně komunikuje s publikem a dokonce i s fotografy. Chytne vás za srdce.
Její nejznámější hity, jako je Zpomal či Naoko spím, si budete pobrukovat ještě dlouho po koncertě. Stejně mile a přátelsky jako na place se Katka chová i v zákulisí.Peha: Jsem z festivalů občas trochu zmatená

Jak se ti líbí festival Šternberský kopec? Jaký máš vlastně osobně k festivalům vztah?
V pohodě. Já jsem z festivalů občas trochu zmatená, víš? Protože vždy někam přijedeš, nestihneš se vzpamatovat, ani ohřát a už jdeš na pódium. Ale když vidíš, že publikum skvěle reaguje na kapelu před tebou, je to super a já se pak už nemůžu dočkat. Dneska jsem se strašně těšila.

Pracuješ teď na nějakých nových věcech?
Ano, teď zrovna mám chuť skládat písničky. Připravujeme nové album. Předtím jsme dva roky v jednom kuse jezdili po koncertech, takže na to nebyl čas.

Hraješ jenom u nás a na Slovensku, nebo máte i nějaké zahraniční koncerty?
Teď zrovna hrajeme jen v Čechách a na Slovensku. Ale dřív jsme byli i v Irsku a v Polsku. Jenomže to jsou docela strastiplné výlety. Takže já raději svoji energii investuji do lidí, kteří jsou mi bližší, a to je tady. Do zahraničí si raději udělám výlet sama bez kapely.

Jsi mladá holka, takže co chlapi?
Víš co, pokud jich máš na šňůře kolem sebe tolik, tak už na ně pak nemáš ani náladu. Pro mě je spíš vzácnější po koncertě vyhledat dámskou společnost, protože v průběhu turné je problém potkat se se ženou. Takže já se naopak velmi těším ze ženské společnosti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama