Štěrkovna a Šternberk

8. srpna 2007 v 9:25 | Nell |  Reportáže
V soboru ráno 4.8 jsem opět vyrazil za festivalovým dobrodružstvím. Cesta vlakem byla tentokrát poněkud divoká, zejména na trase Praha - Ostrava, kde bylo všechno obsazeno, takže cesta ne zrovna moc příjemná. V Ostravě jsme se sešli naše skalní partička a vyrazili na Štěrkovnu , kde jsem si ještě před koncertíkem Pehy sedli k drinkům.

Ono to uteklo rychle a pehaté auto bylo v Hlučíně zanedlouho. Koncert byl pohodový, fajnový že jsme tam poznali i nové fanoušky Evku s Jirkou. Po koncertu kapela střelhbitě vyrazila na další štaci a my s Rosťovo vozem též. Na Šternberku už to nebylo ono, koncert sám o sobě byl pěkný, ale nemohl jsem si ho bohužel vychutnat jako jakékoliv jiné koncerty a to zhlediska zvuku. Přišlo mi to příliš špatně nazvučené, což byla škoda, hlavně Belova basa byla příliš hlučná, ale i tak má člověk po tom všem Příliš vela Sentimentu:-)

Sice jsem byl docela smutnej z jedné věci, kord když jsem byl tolik unavenej z cesty vlakem, ale což se dá dělat.

Ale určitě je hrozně fajn, že si to Nell užila a zaslouženě oslavila narozeninové výročí skvělých stránek bez kterých bysme byli všichni ztraceni.

Těším se na další akce.

Amos
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama