My First Peha Live In 2008

16. ledna 2008 v 9:10 | Amos
Opět jsem zas jednou vyrazil do hlavního city, podivat se jestli je tam blaze. Bolo! Je vidět, že kapela vlétla do osmičky plnou energií, jak potvrdila hned začateční - jak jinak - Renesancia a následná spoušť klasických koncertních pecek. Rád jsem si opět naživo poslechl akustickou Krajinou a Tieňohru. Výhodou byla možnost být přímo u podia, což mi umožnilo vyfotit si na mobil alespoň trošku lepší fotečky. Peha hrála s energii dodávajícím nábojem a po sluchové stránce to byl opravdu pěkný zážitek: Oproti předhozí lucerně v listopadu, kde zvuková stránka koncertu nebyla příliš dobrá a narušovali ho podnapilí potížisti. Nicméně prosředí výstaviště a podium, před kterým diváci sedí na koncertu pehy v loži mi trochu nesedlo, z tohoto hlediska se těším ( pokud se mi podaří) spíše na koncert v pražském Paláci Akropolis.

Blaze bylo i po Peze na 80,90 party v Lucerna Music Baru - obzvlášt když mi po koncertu Pehy zaznělo do oušek mimo jiných hitů i koncertní provedení Pride od oblíbených jůtáčků:-) Taková třešnička a dortíčku po sobotním odpoledni. Takže zatímco jsem na pehu šel nadopovanej paralenem abych eliminoval zvýšenou teplotu po koncertu Pehy a navštěvě Lucerna Music baru, jsem byl pln energie víc než všechny piraňe ve vaně dohromady:-) Není nad léčivý efekt hudbou.

Při nedělním odpoledni se Katka s klukama pokusila diváky zhypnotizovat hned na začátku koncertu. Nevím jak u ostatních, ale já jsem odolal, a k židličkám se připoutat nenechal:-) I když chvílema jsem, díky silnému náboji skladby měl co dělat, abych nepodlehl. Narozdíl od předhozího dne, kdy kapela zřejmě pospíchala na Sportovce roku nám přidali po Piraních ještě Výtah. Docela nerad jsem se se zaseknutého holešovického meziposchodí svezl zpět do přízemních Domažlic:-( No nezbývá než doufat, že se zaseknu opět někde na pehatém koncertě:-)

Díky kapele za koncertík, a kamarádům ze sousedství za skvělý pražský víkend.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nice( chobotka) Nice( chobotka) | 16. ledna 2008 v 22:49 | Reagovat

Hezky napsané. Bezva Amosku. Dík za to být jednou nohou s Pehou...

2 ivka ivka | 24. ledna 2008 v 17:31 | Reagovat

fakt vydareny vikend, kiez by ste boli tam vsetci s nami :)

Peha ako vzdy nadupana, pejky vymakane, tesime sa na dalsie vystupenia :)

i.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama