Český pivní festival, Praha, 25.5.2008

26. května 2008 v 14:54
V prosluněném nedělním odpoledni prodchnutém pivní atmosférou "vystřihla" PEHA naprosto profesionálně odvedený set (odhlédnu-li od dvou malých technických problémů ze směru od zvukařského pultu). Opět jsem mimo jiné ocenil Kajovy vyhrávky a tím i ozvláštnění aranží starších písniček. Skutečnost, že se "skvěle padnoucí čepička" už hodně měsíců pohybuje po pódiu naprosto suverénně, pomalu už ani není třeba připomínat. Během včerejšího vystoupení zazněly tyto písničky: Renesancia, Zemsky príťažlivá, Tieňohra, Naoko spím, Slnečná balada, V zaseknutom výťahu, Chodec na lane, Spomal´, Za tebou, Deň medzi nedelou a pondelkom, Vaňa plná piraní a jako přídavek Príliš vel´a sentimentu.
K tomu mám jeden malý postřeh, který by možná stál za úvahu a to, že jinak velmi silná písnička Tieňohra na "open air" akcích trochu zaniká. Co jí pro tyto případy nahradit jinou o něco málo výraznější - třeba Opatrný?
Na závěr chci ještě říct, že jsem v skrytu duše trochu záviděl chlápkovi přede mnou, který při mediálně méně proslavené písničce pronesl: ?tuhle neznám?. Tak to se mi u PEHAtého repertoiru už dlouho nestalo. Není na čase něco s tím udělat?
Jarda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama